Par sacensībām

Latvijas Volejbola Federācija (LVF) pastāv no 1993.gada un kopš tā laika ir atbildīga par volejbola attīstību Latvijā, kā arī par Latvijas Čempionātu un citu augstākā līmeņa sacensību organizēšanu. Jānis Buks, no 2019. gada, ir LVF prezidents un viņa prezidentūras laikā, 2021.gadā visu čempionātu organizēšanu ir uzņēmusies Entuziastu Volejbola Līga (EVL).

Šogad EVL organizē ne tikai ierastās volejbola sacensības amatieriem, bet arī visas lielākās volejbola sacensības Latvijā: Optibet Superkausu 2020/2021, Optibet Latvijas Čempionātu vīriešiem, Optibet Latvijas Čempionātu sievietēm, kā arī Optibet Baltijas līgu sievietēm. 2021.gadā par šo sacensību ģenerālsponsoru kļuva “Optibet”.

Volejbola sezonā vienas no gaidītākajām sacensībām ir Superkauss, kurā piedalās divas labākās vīriešu un sieviešu volejbola komandas. Optibet Baltijas Līgā sievietēm, par titulu cīnās četras Latvijas spēcīgākās sieviešu volejbola komandas ar Lietuvas un Igaunijas komandām. Tajā pašā laikā notiek arī Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm, kur piedalās 8 komandas un Optibet Latvijas Čempionāts vīriešiem ar 13 komandām. Pirmās volejbola meistarsacīkstes vīriešiem Latvijā notika 1926. gadā.

Optibet Baltijas Līga sievietēm

Optibet Superkauss vīriešiem

Optibet Superkauss sievietēm

Optibet Latvijas Čempionāts sievietēm

Optibet Latvijas Čempionāts vīriešiem