Latvijas volejbola čempionātā sievietēm “SuFA klubs”/DU tiksies ar VK “Jelgava”

“Optibet” Latvijas čempionātā sievietēm šonedēļ notiks trīs cīņas, bet “Optibet” Latvijas čempionātā vīriešiem nedēļas nogalē tiks aizvadītas četras cīņas, divreiz laukumā dodoties “Aizputei”.

 “Optibet” Latvijas čempionātā vīriešiem turnīra tabulas augšdaļā astoņu komandu konkurencē ar 16 punktiem septiņos mačos joprojām ir RTU, “Vecumniekiem”, kuri četras no sešām uzvarām sešās spēlēs izcīnījuši piecos setos, ir 14 punkti, 12 punkti astoņās cīņās ir VK “Ventspils”, bet ceturto vietu ar 11 punktiem sešos mačos ieņem “Augšdaugava”. Deviņi punkti septiņās cīņās ir VK “Kuldīga”/Kuldīgas NSS komandai, ar sešiem punktiem sešās cīņās seko “Jēkabpils juniori”/JSS un “Aizpute”, bet VK “Jelgava” ir četri punkti sešās cīņās.

“Optibet” Latvijas čempionāta sievietēm tiks ieskaitītas arī divu “Optibet” Baltijas Sieviešu volejbola līgas (BSVL) komandu “SuFA klubs”/DU un VK “Jelgava” duelis sestdien. Pirmā savstarpējā cīņa sezonā abām komandām beidzās negaidīti – Jelgavā piecos setos uzvarēja daugavpilietes. Arī pārējās divās cīņās piedalīsies BSVL komandas.

Līderpozīcijās astoņu komandu konkurencē ar 17 punktiem sešās spēlēs atrodas RVS/LU, otrais ar 16 punktiem septiņās spēlēs ir VK “Jelgava”, 12 punkti septiņos mačos ir RSU/MSĢ, bet 11 punkti sešās spēlēs – “Mārupes SC”. Deviņus punktus astoņās cīņās sakrājis “SuFA klubs”/DU, kam seko VK “Gulbene” ar septiņiem punktiem četrās cīņās, “RVS juniores” ar trim punktiem četrās spēlēs un LU/RVS, kam pagaidām ir tikai zaudējumi līdzšinējās astoņās cīņās.

Kalendārs

“Optibet” Latvijas čempionāts vīriešiem

10.12. 13.00 VK “Jelgava” – RTU

10.12. 14.00 “Augšdaugava” – “Aizpute”

11.12. 16.00 “Jēkabpils juniori”/JSS – “Aizpute”

11.12. 15.00 VK “Kuldīga”/Kuldīgas NSS – “Vecumnieki”

“Optibet” Latvijas čempionāts sievietēm

07.12. 20.00 LU/RVS – RSU/MSĢ

10.12. 18.00 “SuFA klubs”/DU – VK “Jelgava”

10.12. 20.00 RVS/LU – VK “Gulbene”

Vairāk par “Optibet” Latvijas čempionātu vīriešiem šeit: https://volejbols.lv/klasika/latvijas-cempionats/latvijas-cempionats-2021-v/pamatinformacija

Vairāk par “Optibet” Latvijas čempionātu sievietēm šeit: https://volejbols.lv/klasika/latvijas-cempionats/latvijas-cempionats-2021-s/pamatinformacija