Latvijas volejbola čempionātā sievietēm Rīgas derbijā tiksies Rīgas Volejbola skola/LU un RSU/MSĢ

“Optibet” Latvijas čempionātā sievietēm šonedēļ notiks septiņas spēles, sestdien savā starpā tiekoties RVS/LU un RSU/MSĢ. “Optibet” Latvijas čempionātā vīriešiem tiks aizvadītas divas spēles, vienā no kurām norisināsies cīņa par trešo vietu turnīra tabulā.

“Optibet” Latvijas čempionātā sievietēm sestdien Rīgā RVS/LU uzņems RSU/MSĢ vienību, rezultātam tiekot ieskaitītam arī “Optibet” Baltijas Sieviešu volejbola līgas (BSVL) sacensībās. Abām Rīgas komandām oficiālās sacensībās tā būs pirmā savstarpējā cīņa šajā sezonā. Ar pārējām divām BSVL komandām no Jelgavas un Daugavpils rīdzinieces jau ir samērojušas spēkus.

Nedēļas pirmie mači trešdien norisināsies ar abu Rīgas vienību dalību, bet svētdien Mārupes Sporta kompleksā tiks aizvadītas vēl četras spēles ar četru komandu līdzdalību.

VK “Jelgava” atrodas līderpozīcijās ar 13 punktiem sešās spēlēs, astoņus punktus trijās spēlēs izcīnījusi RVS/LU, septiņi punkti piecās cīņās ir Daugavpils “SuFA klubs”/DU komandai, pieci punkti trijās cīņās – “Mārupes SC”, bet RSU/MSĢ izcīnījusi trīs punktus divās spēlēs un ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē.

“Optibet” Latvijas čempionātā vīriešiem sestdien Kuldīgas novada sporta skolā cīņā par trešo vietu tiksies VK “Kuldīga”/Kuldīgas NSS un “Aizpute”. Šobrīd abām komandām ir pa sešiem punktiem. Tikai kuldīdznieki tos guvuši piecos, bet aizputnieki – trijos mačos.

Turnīra tabulas augšdaļā ar 13 punktiem piecos mačos ir Rīgas Tehniskā universitāte, otro vietu ar desmit punktiem četrās cīņās ieņem pagājušās sezonas čempioni “Vecumnieki”, bet tai seko Aizputes un Kuldīgas komandas.

Kalendārs

“Optibet” Latvijas čempionāts vīriešiem

19.11. 13.00 VK “Kuldīga”/Kuldīgas NSS – “Aizpute”

19.11. 15.00 VK “Jelgava” – VK “Ventspils”

“Optibet” Latvijas čempionāts sievietēm

16.11. 20.00 RVS/LU – “Mārupes SC”

16.11. 20.00 RSU/MSĢ – LU/RVS

19.11. 19.00 RVS/LU – RSU/MSĢ

20.11. 11.00 “RVS juniores” – LU/RVS

20.11. 13.00 “Mārupes SC” – “RVS juniores”

20.11. 15.00 LU/RVS – VK “Gulbene”

20.11. 17.00 VK “Gulbene” – “Mārupes SC”

Vairāk par “Optibet” Latvijas čempionātu vīriešiem šeit: https://volejbols.lv/klasika/latvijas-cempionats/latvijas-cempionats-2021-v/pamatinformacija

Vairāk par “Optibet” Latvijas čempionātu sievietēm šeit: https://volejbols.lv/klasika/latvijas-cempionats/latvijas-cempionats-2021-s/pamatinformacija